Walentynki dla chłopczyka i dziewczynki

Tegoroczne walentynki wypadły w niedzielę, dlatego świętowaliśmy je w oddziałach przedszkolnych i klasach młodszych w piątek i w poniedziałek.

Maluszki poznały tradycję walentynek, wykonywały kartki okolicznościowe i ozdoby na patyczku. Przedszkolaczki z najmłodszego oddziału dodatkowo uczyły się kodowania  na  serduszkach  z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

Starsze dzieci bawiły się przy wróżbach walentynkowych, również wykonywały ozdobne kartki, pisały serdeczne życzenia, miłe słowa swoim koleżankom, kolegom i nauczycielom. Kartki wrzucone do specjalnej walentynkowej skrzynki listowej roznosiły przedstawicielki klasy trzeciej wraz z opiekunką SU – Panią Bogusławą Semik – Ćwirko. Wszyscy dobrze się bawili, a w szkole panował prawdziwie „miłosny” i przyjacielski nastrój.