8 marca – Dzień Kobiet w naszej szkole

Piękny, radosny dzień dla wszystkich dużych i małych Pań! Od rana w każdej klasie i oddziale przedszkolnym chłopcy szykowali niespodzianki dla swoich koleżanek. Obdarowywali je upominkami, kwiatkami, życzeniami, a z niektórych sal dochodziło nawet głośne „Sto lat”. Uczniowie pamiętali też o swoich wychowawczyniach. Męska część Samorządu Uczniowskiego podarowała wszystkim paniom pracującym w naszej szkole kwiaty ze słodkim akcentem, a dziewczynkom cukierki. Panie otrzymały też tulipany od swoich kolegów z pracy.

Wszystkim kobietom i kobietkom życzymy, aby atmosfera dzisiejszego dnia towarzyszyła im przez cały rok, a panom i chłopcom dziękujemy za pamięć i wspaniałe uhonorowanie tego typowo kobiecego święta.