Wielki sukces naszej szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Cztery pory roku w oczach dziecka

W grudniu, mimo zawieszenia zajęć stacjonarnych, nasi uczniowie z kl. IV-VI pracowali twórczo zarówno na lekcjach plastyki, jak i na wirtualnym kole zainteresowań. Wzięli udział w kolejnym ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Cztery pory roku w oczach dziecka – „Inne zimy, inne zabawy” (w jego VI edycji).

Komisja konkursow w swoim protokole poinformowała, że uczestnikami tego przedsięwzięcia było 45 placówek z całej Polski. Prace oceniano w poszczególnych kategoriach wiekowych. Wśród laureatów znaleźli się nasi uczniowie.

- W kategorii 11 lat:

Zuzanna Wilczyńska – II miejsce

Nikola Bigus – III miejsce

Wyróżnienia otrzymały: Amelia Wołczyńska i Zofia Suder.

Wszystkie w/w dziewczynki to uczennice kl. VI A

- W kategorii 9 lat nagrodzeni zostali uczniowie kl. III:

Wiktoria Łużna – III miejsce

Piotr Kasprzak – wyróżnienie.

Prace konkursowe powstały pod kierunkiem Pani Joanny Kubickiej. Laureatom i nauczycielce gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć na polu artystycznym.