Inny pomysł klasy IV i V na obchody Dnia Natury

Uczniowie klasy IV i V piątkowy Dzień Natury spędzili razem. Piątoklasiści zaprosili młodsze koleżanki i kolegów do wspólnych zabaw i lekcji. Razem ze swoimi wychowawczyniami wykonywali ćwiczenia relaksacyjne przed komputerem, jedli zdrowe drugie śniadanie. Następnie oglądnęli film przesłany przez zaprzyjaźnionego marynarza, pracującego na statku z załogą budującą wiatraki. Tak uczniowie dowiedzieli się, jak wykorzystuje się zasoby natury do produkcji prądu i jakie są i będą z tego korzyści dla środowiska teraz i w przyszłości.

Ta inicjatywa obu klas pokazała, że i w nauczaniu na odległość można być całkiem blisko, dobrze się bawić i wspólnie zdobywać wiedzę. Wiadomo, w gromadzie weselej i łatwiej.