Szkolny wolontariat zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Pola Nadziei”

W tym roku, ze względu na pandemię, wolontariusze  nie mogli pomóc w zasadzeniu żonkili przekazywanych na kwestę. Dlatego organizujemy akcję, która ma na celu zamanifestowanie potrzeby niesienia pomocy i nadziei wszystkim osobom chorym i cierpiącym w wyniku nieuleczalnej choroby oraz ich rodzinom.

Aby żonkilowe pola zakwitły, zachęcamy wszystkich do narysowania na kartce papieru żonkila - jednego pojedynczego kwiatka. Z tych indywidualnych prac Towarzystwo Przyjaciół Chorych w Świdnicy  utworzy wielkie pole kwiatów.

Mamy nadzieję, że z chęcią przystąpicie do naszej kampanii i razem stworzymy piękny projekt, promujący ideę wolontariatu. Zachęcamy również do udziału w wirtualnej kweście na platformie Pomagam.pl https://pomagam.pl/ea4bw3 Pokażmy, że nawet w trudnym dla nas wszystkich czasie, możemy wspólnie zrobić coś dobrego na rzecz potrzebujących.

Narysowanego żonkila można przynieść do szkoły lub wysłać zdjęcie przez platformę M. Teams na czat prywatny do szkolnej psycholog - p. Kingi Bocian lub wysłać na adres k.bocian@spstrzelce.szkolnastrona.pl do 6 maja.