Mistrz tabliczki mnożenia - klasowy konkurs matematyczny drugoklasistów

W dniu 14 maja w klasie II, z inicjatywy dzieci, odbył się Klasowy Konkurs Matematyczny pn. „Mistrz Tabliczki Mnożenia”.Jego celem było rozwijanie zainteresowań matematycznych uczniów, usprawnianie techniki mnożenia, kształtowanie umiejętności zdrowej rywalizacji, radzenie sobie ze stresem i rozwijanie spostrzegawczości oraz koncentracji uwagi.

Podczas wspólnej zabawy i rozwiązywania różnorodnych zadań drugoklasiści musieli wykazać się szybkością w obliczaniu iloczynów. W ten sposób każdy mógł sprawdzić się w roli matematyka. Przedsięwzięcie to sprzyjało także poznaniu własnych mocnych i słabych stron w zakresie rachowania.

Mistrzami tabliczki mnożenia zostali: Adam Łukasik i Filip Chudy. Chłopcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.