" Bieg pamięci" Rogoźnica - Gross- Rosen 2023

Sobotnie zmagania sportowe naszych uczniów, mimo deszczowej aury, okazały się szczęśliwe dla Nikoli Ceglarz z klasy VII, która zajęła II miejsce w biegu na 800 m, zaś Olivia Sowa z klasy VIIIb, w tej samej kategorii, zajęła miejsce III. W grupie chłopców najlepszy rezultat osiągnął Krystian Sowa z klasy VII , który uplasował się na miejscu piątym. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy ukończenia biegów na punktowanych miejscach, mimo tak trudnych warunków biegowych. A reprezentantami naszej szkoły i gminy w XXXV Jubileuszowym Biegu Przełajowym " Bieg pamięci" Rogoźnica - Gross- Rosen 2023 byli: Wiktoria Łużna, Natalia Łużna, Mirosław Żydek, Ksawier Młocek, Krystian Sowa, Nikola Ceglarz, Olivia Sowa, Michał Nóżka, Brajan Wojciechowski.