"Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki"

9 maja nasze przedszkolaki odwiedziła Pani Dorotka, która jest studentką dietetyki i prywatnie mamą chłopca, który uczęszcza do naszego oddziału przedszkolnego. Pani Dorotka przeprowadziła zajęcia, których celem było zachęcanie dzieci do spożywania owoców i warzyw. Były zagadki, wierszyki, zabawy i dużo, dużo radości. Pszczółki i Biedronki z myślą, o witaminach i zdrowym odżywianiu przygotowały koktajl z pomarańczy, bananów i szpinaku. Na koniec wszystkich czekała degustacja. Okazało się, że dzieci chętnie smakowały i prosiły o kolejną porcję koktajlową. Po przepysznej degustacji każdy przedszkolak otrzymał dyplom i naklejki. Teraz wszystkie dzieci wiedzą, co należy robić, aby być silnym i zdrowym.