Bawiliśmy się na Pikniku Rodzinnym

Za nami wyjątkowe święto – Dzień Matki, przed nami Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Z okazji tych świąt w dniu 26 maja bawiliśmy się na Pikniku Rodzinnym. Przybyło wielu rodziców i innych członków rodzin naszych uczniów. Swoją obecnością zaszczycili nas również: wójt Gminy Marcinowice p. Stanisław Leń, proboszcz parafii Strzelce ks. kan. Jarosław Łeśniak oraz strażacy z OSP w Tworzyjanowie i policjanci z posterunku w Marcinowicach. Na wszystkich czekało moc atrakcji, m.in.: programy artystyczne w wykonaniu przedszkolaków i uczniów z klas I-III, prezentacje talentów dzieci i młodzieży (wystawa prac plastycznych, prezentacje taneczne, śpiewne i recytatorskie oraz układów gimnastycznych), pokaz wozów strażackiego i policyjnego, zabawa na dmuchanym zamku, malowanie twarzy, ozdabianie fryzur, kiermasz książek, zabawa fantowa, obfity bufet.

Tak wspaniała impreza nie udałaby się, gdyby nie zaangażowała się w nią nasza Rada Rodziców, partnerzy szkoły i różni sponsorzy. Wszystkim składamy serdeczne podziękowania.