Nasi uczniowie zwycięzcami w konkursie plastycznym

W kwietniu uczniowie kl. I i II z okazji Dnia Matki przygotowali prace na konkurs plastyczny o zasięgu gminnym, który odbył się pod hasłem Motomama – moja mama i motocykl. Organizatorem tego wydarzenia było Stowarzyszenie Krzewienia Trzeźwości w Rodzinie „Jasny Horyzont” w Mysłakowie. W dniu 27 maja ma festynie rodzinnym połączonym z Gminnym Zlotem Motocyklowym w Śmiałowicach dzieci odebrały nagrody. Cztery pierwsze miejsca przypadły drugoklasistom kolejno: Hani Wilczyńskiej, Lenie Gaurze, Miłoszowi Kundziarzowi ex aequo z Wojtkiem Derkowskim i Fabianowi Urodzie. Nagrody specjalne otrzymali: z rąk wójta Gminy Marcinowice p. Stanisława Leń Ola Kłosowska (również uczennica kl. II), od gościa honorowego, malarza Hania Wilczyńska, od publiczności Marek Rychłowski (uczeń kl. I). Ponadto wyróżnieni zostali: Wiktor Gongała, Olaf Kot (kl. I), Maja Lachowska, Julia Wilczyńska (kl. II). Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu dostali dyplomy za udział i upominki.

Laureatom gratulujemy sukcesu, a innym uczestnikom chęci i umiejętności twórczych.