I Świdnicki Turniej Przedszkolaków „Przez Progres do Gwiazd”

Dnia 31.05.2023r. dzieci z grupy „Biedronki” i „ Pszczółki” wzięły udział w I świdnickim Turnieju Przedszkolaków „Przez Progres do Gwiazd” zorganizowanym przez szkółkę piłkarską „Progress” przy wsparciu i pomocy innych instytucji oraz osób. W turnieju brało udział dziesięć drużyn. Każda z drużyn miała do rozegrania pięć meczy. Naszą drużynę wspierały niezawodne, pełne energii czirliderki. Wszyscy byli bardzo zaangażowani w grę, dawali z siebie wszystko, każdy chciał strzelić gola. Podczas przerw przedszkolaki podziwiały pokaz gościa specjalnego Pawła Skóry - triki piłkarskie. Najbardziej spodobało się dzieciom kręcenie piłki na jednym palcu. Nie zabrakło też dmuchańców, czyli tego, co dzieci uwielbiają. Organizatorzy zapewnili zdrową wodę, owoce i ciepły posiłek – pyszną pizzę. Turniej dostarczył przedszkolakom wielu wrażeń i przeżyć, pozwolił aktywnie spędzić kilka godzin, zintegrować się z dziećmi z innych przedszkoli oraz zachęcił do gry w piłkę wielu miłośników tego sportu. Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny otrzymały puchar, medale oraz piłkę. Każdy został zwycięzcą. Liderem w naszej drużynie - osobą wyróżniająca się został Stanisław Lesiak, który otrzymał specjalną statuetkę. Gratulujemy!!!