Trzecioklasiści podsumowali kolejny miesiąc działań ze swojego klasowego projektu wychowawczego

Od początku roku szkolnego uczniowie klasy trzeciej uczą się, jak wykorzystywać swoje mocne cechy charakteru dla dobra całego zespołu klasowego. W lutym zakończyli kolejny miesiąc działań z projektu Takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego. Tym razem ich przewodnikiem był Króliczek – kolejny bohater książki A. Milne „Kubuś Puchatek”, z którym uczyli się sposobów dobrego, odpowiedzialnego zarządzania/rządzenia grupą. W dniu 1 marca podsumowali swoje umiejętności w tym zakresie i zwyczajowo obdarowali się własnoręcznie wykonanymi upominkami – króliczkami z niespodzianką. Było wiele serdeczności, uścisków i radości. Fajny dzień!