REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2023/2024

oddziałów przedszkolnych i klasy I

przy Szkole Podstawowej w Strzelcach

na rok szkolny 2024/2025

Obowiązek szkolny dziecka rozpoczyna się z początkiem roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 7 lat, oraz trwa do ukończenia szkoły podstawowej.”

Na wniosek rodziców naukę w szkole podstawowej może także rozpocząć dziecko, które
w danym roku kalendarzowym kończy 6 lat.”

„Dziecko w wieku 6 lat jest obowiązane odbyć roczne przygotowanie przedszkolne
 w przedszkolu, oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej lub innej formie wychowania przedszkolnego.”

„Dzieci w wieku 3–5 lat mają prawo do korzystania z wychowania przedszkolnego w przedszkolu, oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej lub innej formie wychowania przedszkolnego.”

Zapisy dzieci codziennie w terminie 18.03 do 03.04.2024 r. od godziny 7.30
do 14.30.

Wnioski do pobrania na stronie szkoły w zakładce „Dokumenty do pobrania” lub w szkole.

Zapisu dziecka rodzic/opiekun prawny dokonuje osobiście. Przypominamy, że wnioski muszą być podpisane przez oboje rodziców/opiekunów prawnych.

Przy zapisie niezbędne są następujące dokumenty do wglądu:

• dowód osobisty rodzica;
  • dokument zawierający PESEL dziecka;