Warsztaty Gotowości w naszej szkole

W dniu 25 października uczniowie klas III-VIII wzięli dziś udział w bardzo ciekawych Warsztatach Gotowości prowadzonych przez Fundację Gotowi.org. Dzieciaki zapoznawały się z najczęściej występującymi na naszym terenie zagrożeniami, a także dowiedziały się, jak mogą się do nich przygotować oraz jak powinny zachować się w trakcie i po jakimś zdarzeniu zagrażającym ich zdrowiu i/lub życiu. Przy tym miały wiele okazji pochwalenia się już zdobytą wiedzą na temat zasad bezpieczeństwa w różnych jego aspektach. Prowadzący warsztaty byli pod wrażeniem wiedzy naszych uczniów.

Ta cenna lekcja, dofinansowana przez Dolnośląski Urząd Wojewódzki, to kolejny efekt wyróżnienia, jakie otrzymaliśmy za udział w zeszłorocznej V edycji Programu Bezpieczny Dolnoślązak.

Organizatorom tego cennego dla nas wydarzenia serdecznie dziękujemy